Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasza firma

czym tak naprawdę się zajmujemy

 
          Firma została założona w 1991 roku przez Marka Foryckiego, wieloletniego mechanika maszyn i urządzeń leśnych w Nadleśnictwach Krzeszowice i Chrzanów.

W roku 1991 w wydzierżawionym budynku na terenie Nadleśnictwa Chrzanów przy ulicy Oświęcimskiej w Chrzanowie został uruchomiony punkt dealerski Firmy Husqvarna zajmujący się sprzedażą i serwisem produktów tej firmy.

Następnym etapem rozwoju firmy było przeniesienie w 1995 roku do własnego budynku na ulicę Śląską 86. W roku 2000 firma została autoryzowanym dealerem Firmy OLEO-MAC i VICTUS .


W roku 2004 firma została przeniesiona naprzeciwko kościoła w Kątach w Chrzanowie t.j. na ulicę Śląską 65b gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.
Pobliskie przystanki autobusów i busów jadących ulicą Śląską od strony Jaworzna i Chrzanowa oraz firmowy parking dla zmotoryzowanych klientów sprawiają iż dojazd do naszej firmy jest bezproblemowy. W roku 2005 wprowadzaliśmy na rynek polski produkty Firmy SHINDAIWA i zostaliśmy dealerem tej Firmy         
Firma prowadzi sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń do pielęgnacji ogrodu t.j. pilarki, kosiarki, wykaszarki, opryskiwacze, agregaty prądotwórcze oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów.


W naszej ofercie znajdują się produkty następujących producentów: EMAK (OLEO-MAC, EFCO,VICTUS), SHINDAIWA, ECHO,  TORO, MAKITA, MTD, PUBERT, FISKARS, CIFARELLI, WINDSOR,OREGON, FLEXOTRIM .

Na zamówienie klienta istnieje możliwość sprowadzenia urządzeń innych producentów w konkurencyjnej cenie. 

Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów. Posiadamy również szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów. 

          Nie możemy zapominać, iż piękne otoczenie zawsze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Aby takie było na co dzień nie wystarczą jednak same chęci, niezbędne są do tego również odpowiednie narzędzia, które możecie znaleźć w naszej ofercie.

          Firma "Las i ogród" dostarcza sprzęt najwyższej jakości do pielęgnacji oraz kształtowania otoczenia. W swojej ofercie posiadamy urządzenia, do wykorzystania zarówno w terenie leśnym, jak i w ogrodach.


        Jeśli więc potrzebujesz kosiarki, wykaszarki, pilarki, nożyc, dmuchawy, pompy, opryskiwacza, glebogryzarki, agregatów prądotwórczych lub dowolnego innego akcesoria niezbędnego do utrzymania otoczenia w doskonałej kondycji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W roku 2013 została wprowadzona 3 letnia gwarancja na szeroką gamę produktów Firmy OLEO-MAC.

sp_46.png sp_45.jpg sp_44.png sp_41.jpg sp_40.jpg sp_38.jpg sp_36.jpg sp_28.gif sp_27.gif sp_32.gif sp_24.gif sp_34.jpg sp_48.png