Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasza firma

czym tak naprawdę się zajmujemy

 
          Firma został‚a założona w 1991 roku przez Marka Foryckiego, wieloletniego mechanika maszyn i urządzeń„ leśnych w Nadleśnictwach Krzeszowice i Chrzanów.

W roku 1991 w wydzierżawionym budynku na terenie Nadleśnictwa Chrzanów przy ulicy Oświęcimskiej w Chrzanowie został uruchomiony punkt dealerski Firmy Husqvarna zajmujący się  sprzedażą i serwisem produktów tej firmy.

Następnym etapem rozwoju firmy było przeniesienie działalnośći w 1995 roku do własnego budynku na ulicy Śląskiej 86. W roku 2000 firma została autoryzowanym dealerem Firmy OLEO-MAC i VICTUS .


W roku 2004 firma została przeniesiona do większego budynku zlokalizowanego naprzeciwko kościoła w dzielnicy  Kąty w Chrzanowie t.j. na ulicę ŚLĄSKĄ 65b gdzie mieiści się do dnia dzisiejszego.
Pobliskie przystanki autobusów i busów jadących ulicą Śląską  od strony Jaworzna i Chrzanowa oraz firmowy parking dla zmotoryzowanych klientów sprawiają iż dojazd do naszej firmy jest bezproblemowy. W roku 2005 wprowadzaliśmy na rynek polski produkty Firmy SHINDAIWA i zostaliśmy dealerem tej Firmy         
Firma prowadzi sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń do pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych  t.j. pilarki, kosiarki, wykaszarki, opryskiwacze, glebogryzarki itp oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów.


W naszej ofercie znajdują się produkty następujących producentów: EMAK (OLEO-MAC, EFCO,VICTUS), SHINDAIWA, ECHO,  TORO, MAKITA, MTD, PUBERT, FISKARS, CIFARELLI, WINDSOR,OREGON, FLEXOTRIM .

NA ZAMÓWIENIE KLIENTA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ  sprowadzenia urządzeń i częśći zamiennych produkowanych przez  innych producentów w konkurencyjnej cenie. 

Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne , materiałay eksploatacyjne i akcesoria do sprzedawanych produktów . 

          Nie możemy zapominać iż piękne otoczenie zawsze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Aby takie było na co dzień nie wystarczą jednak same chęci niezbędne są do tego również odpowiednie narzędzia które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie.

          Firma "Las i ogród" dostarcza sprzęt najwyższej jakościi do pielęgnacji oraz kształtowania otoczenia. W swojej ofercie posiadamy urządzenia, do wykorzystania zarówno w pielęgnacji terenów leśnych , parków ,  ogrodnictwie oraz pracach przydomowych .


        Jeśli więc potrzebujesz kosiarki, wykaszarki, pilarki, nożyc, dmuchawy, pompy, opryskiwacza, glebogryzarki lub dowolnego innego akcesoria niezbędnego do utrzymania otoczenia w doskonałej kondycji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W roku 2013 została wprowadzona 3 letnia gwarancja na szeroką gamę produktów Firmy OLEO-MAC. Firma SHINDAIWA wprowadziła 2 letnią gwarancję dla profesjonalistów /FIRMY/oraz  5 letnią dla użytkowników amatorskich na wszystkie produkowane urzadzenia .

sp_46.png sp_45.jpg sp_41.jpg sp_40.jpg sp_38.jpg sp_51.png sp_36.jpg sp_50.jpg sp_28.gif sp_27.gif sp_32.gif sp_24.gif sp_34.jpg sp_48.png